• ANA SAYFA
  • BLOG
  • Vodafone Freezone’lulara JoJo’dan Hediye Bilet Fırsatı!
Vodafone Freezone’lulara JoJo’dan Hediye Bilet Fırsatı!

En sevilen sanatçıların özlenen konserlerinin bilgisayar, tablet ya da telefondan canlı olarak izlenebildiği online konser platformu JoJo’da, ister arkadaşlarınla birlikte izleyebileceğin odalı bilet, ister tek başına izleyebileceğin tekil bilet Freezone’dan hediye!

En sevilen sanatçıların özlenen konserlerinin bilgisayar, tablet ya da telefondan canlı olarak izlenebildiği online konser platformu JoJo’da, ister arkadaşlarınlabirlikte izleyebileceğin odalı bilet, ister tek başına izleyebileceğin tekil bilet Freezone’dan hediye!

FreeZone’dan hediye bilet seçenekleri neler?

Hediye biletini “Odalı Bilet” olarak seçersen tek bilet ile 5 arkadaşını katılmak istediğin etkinliğe telefon numaraları üzerinden davet edebilirsin. Bu sayede sana özel sunulann odada arkadaşlarınla konseri birlikte izleyebilir, gerçek konser deneyimi yaşayabilirsin.

Eğlencenin tadını tek başına çıkarmak istersen hediye biletini “Tekil Bilet” kategorisinden seçebilir, bulunduğun yeri gerçek konser alanına dönüştürebilirsin.

FreeZone’dan hediye bilet tüm etkinliklerde geçerli mi? Hangi konserler var?

Evet, dilediğin etkinlikte hediye bilet hakkını kullanabilirsin. Şehinşah’tan İlyas Yalçıntaş’a, Cem Adrian’dan Buray’a, onlarca sanatçıdan dilediğin birini seçebilir, özlediğin konser deneyimini yaşayabilirsin. Güncel etkinlik takvimine JoJo’nun sayfasından ulaşabilirsin: https://jojo.live/

FreeZone hediye bilet kampanyasından nasıl yararlanabilirim?

Kampanyaya katılmak için gerekli koşulları sağlıyorsan Vodafone Yanımda’daki Fırsatlar Dünyası içerisinden kampanya sayfasına girip, Tekil ya da Odalı Bilet kampanyasından birini seçerek hediye bilet kodunu alabilirsin.

Etkinliğe katılabilmen için JoJo’ya üye olman gerekiyor.
 

Üye olduktan sonra https://jojo.live/biletlerim adresinden” Bilet Ekle” butonuyla katılacağın etkinliği seçip hediye bilet kodunu girmen ve “Kullan” butonuna tıklayarak porfiline eklemen gerek.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Hediye bilet kampanyasından 3 Mart itibariyle Vodafone faturalıya gelen, üzerinde hediye Freezone Güzelliği ya da Sınırsız Freezone Güzelliği paketi bulunan 26 yaş altı müşteriler ve 19 Ocak itibariyle Vodafone faturasıza gelen, üzerinde hediye Super Gamer Kolay Paketi ya da Sınırsız Gamer Kolay Paketi bulunan 26 yaş altı müşteriler yararlanabilir.

Bu kampanya harikaymış, nasıl Vodafone’lu olurum mu diyorsun?  Hemen tıkla, Freezone’un avantajlarla dolu dünyasında yerini al!

https://www.vodafone.com.tr/freezone/avantajlar/#avantajlar