• ANA SAYFA
  • BLOG
  • Ses Yarışmasının Dijital Koçu Mustafa Sandal!
Ses Yarışmasının Dijital Koçu Mustafa Sandal!

Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması’nın Yarı Finalistleri açıklandı!

Şarkıların TikTok'ta 15 saniyede keşfedildiği bir dünyadayız. Ses yarışmaları da bu online dönüşüme ayak uydurdu. Elbette bunda karantina sürecinin de etkisi var. Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışması Ünkapanı Edition başladığı günden bu yana, sosyal medya üzerinden 11 binden fazla başvuru aldı.

Tarık Sezer ve ekibi tarafından izlenen performans videolarından elemeler yapıldı ve 10 yarı finalist belirlendi. Genç yarışmacılara Mustafa Sandal yarı final döneminde de koçluk yapacak. Elbette yarışmacılara online yarı final için performanslarını kaydederken gerekecek tüm teknolojik ekipmanlar  ve Tarık Sezer tarafından hazırlanan şarkı altyapıları sağlanacak. Karantina sürecini verimli geçirmeyi kendine hedef belirlemiş Mustafa Sandal, "Salgın nedeniyle yarışmanın yarı final sürecini evlerden yürüteceğiz. Ben de çekeceğim videolarla gençlere yardımcı olacağım. Uzaktan da olsa genç seslerle birlikte çalışacak olmak, benim için de güzel ve farklı bir deneyim olacak. Birbirimizden öğreneceğimiz çok şey olduğuna eminim. Herkese bol şans diliyorum” dedi.

Vodafone FreeZone Online Müzik Yarışma’sının 10 yarı finalisti:

https://www.freezonestudyo.com/unkapani/

Yarı finalistlerin evlerinden çektikleri performans videoları acunn.com üzerinden 15 Mayıs’ta oylamaya açılacak. 29 Mayıs’ta sona erecek olan oylama sonucu finale kalmaya hak kazanan 3 yarışmacı belli olacak. Yarışmanın kazananı ise 18 Haziran'da gerçekleştirilecek büyük finalde seçilecek. Kazanana single çıkarılacak ve profesyonel Youtube koçluğu verilecek

Daha önce yarışmaya katılıp kazanan Umur Doma'nın klibi.